Pastella 7376 Steel Blue
  • Pastella 7376 Steel Blue

Pastella 7376 Steel Blue

Pastella to niepowlekany, bezdrzewny, odporny na starzenie papier barwiony w masie.
Produkt jest dostępny w szerokiej gamie nasyconych i stonowanych kolorów.
Pastella to najwyższej jakości niepowlekany, bezdrzewny papier barwiony w masie. Starannie dobrana kompozycja mas celulozowych oraz wyeliminowanie chloru i jego związków z procesu produkcji (TCF) gwarantują spełnienie restrykcyjnych norm ekologicznych i sprawiają, że papier odpowiada wymogom ISO-9706, wykazując odporność na starzenie (papier długowieczny).
Delikatne matowe wykończenie i antyrefleksyjna powierzchnia wpływają na podniesienie walorów estetycznych. Pastella dostępna jest w szerokiej gamie nasyconych oraz stonowanych kolorow, wyselekcjonowanych zgodnie z najnowszymi trendami.

Zastosowanie: bloki rysunkowe kolorowe, torby reklamowe i prezentowe, wyklejki, koperty, przekładki w książkach, materiały reklamowe, papier firmowy, teczki.

Kolory widoczne na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Prosimy o kontakt w celu otrzymania katalogu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem info@panta.com.pl. Z przyjemnością pomożemy zapewniając wszelkie potrzebne wsparcie i pomoc.