AFRICA GREENTESSE 2600
  • AFRICA GREENTESSE 2600

AFRICA GREENTESSE 2600STANDARD MAGAZYNOWY

Tkanina bawełniana na podkładzie papierowym, z certyfikatem FSC®. Africa to tkanina o naturalnym wyglądzie, 100% bawełna, laminowana od spodu, dostępna w szerokiej gamie 18 pastelowych kolorów.
Osnowa: 100% bawełna 26 nitek/cm2 Nm 34
Wątek: 100% bawełna 12 nitek/cm2 Nm 17
Papier podkładowy 40g/m2
Najwyższej jakości bawełniane płótno introligatorskie włoskiego producenta Manifattura del Seveso, dostępne w standardzie z certyfikatem FSC®. Posiada podkład papierowy, który zapewnia stabilność, zabezpiecza materiał przed przesiąkaniem kleju oraz ułatwia cięcie. Materiał o naturalnym wykończeniu, trwałym kolorze i wyraźnej strukturze. Materiał odpowiedni do uniwersalnych zastosowań. Posiada szerokie możliwości obróbki technologicznej. Niewątpliwym walorem tego materiału jest możliwość zadruku sitodrukiem.
Oferujemy bogatą gamę 18 pastelowych kolorów, a w przypadku zakupu większych ilości istnieje możliwość wyprodukowania materiału w dowolnym kolorze (Pantone).

Rodzaje druku: Druk na sucho 8/10, Hot Stamping 8/10, Sitodruk 10/10, Druk offsetowy 8/10.

Zastosowanie:
oprawa twarda (książki, kalendarze, notatniki, planery, katalogi, albumy, fotoksiążki),
grzbietówki w oprawie łączonej,
futerały,
pudełka,
teczki,
tuby.

Kolory widoczne na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Prosimy o kontakt w celu otrzymania katalogu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem info@panta.com.pl. Z przyjemnością pomożemy zapewniając wszelkie potrzebne wsparcie i pomoc.