Oxford BLU; 1.2mm
  • Oxford BLU; 1.2mm

Oxford BLU; 1.2mm

Folia PCW spieniana o grubości 1,2mm, moletowana. Nie zawiera ftalanów, ani metali ciężkich. Zgodna z rozporządzeniem REACH. Folia nadaje się do recyklingu.
Folia spieniana PCW Oxford w roli jest idealna do produkcji artykułów: szkolno–biurowych (okładki, obwoluty, skoroszyty, etui na dokumenty, identyfikatory), reklamowych, jak również do zastosowań w opakowaniach i w kaletnictwie.
Folia PCW jest produkowana z użyciem plastyfikatorów bezftalanowych, co pozwala na bezpieczne stosowanie jej jako surowca m.in. do produkcji artykułów przeznaczonych dla dzieci oraz produktów medycznych. Folia spełnia wymagania określone rozporządzeniami UE (REACH) w zakresie bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska naturalnego.
Folię PCW cechuje doskonała podatność na zgrzewanie W/Cz. i zadruk. Folia wykazuje się dużą elastycznością w niższych temperaturach.
Folia nadaje się do recyklingu.
Grubość: 1,2mm
Szerokość roli: 1400mm
Długość nawoju: 30m
Minimum zamówienia dla folii standardowej: 1 rolka = 42m2 (ok 30kg)
Minimum zamówienia dla folii niestandardowej: 1000-1500kg

Kolory widoczne na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Prosimy o kontakt w celu otrzymania katalogu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem info@panta.com.pl. Z przyjemnością pomożemy zapewniając wszelkie potrzebne wsparcie i pomoc.