Super Clear 0.45mm, 42 PHR
  • Super Clear 0.45mm, 42 PHR

Super Clear 0.45mm, 42 PHR

STANDARD MAGAZYNOWY
SUPER CLEAR to wysokoprzezroczysta, uplastyczniona, miękka folia pcv w roli. Charakteryzuje się doskonałą transparentnością, elastycznością, trwałością, odpornością na kurz i wodę. Łatwo poddaje się obróbce (możliwe jest zgrzewanie wysoką częstotliwością, szycie, drukowanie, laminowanie). Folia posiada atest Instytutu Techniki Budowlanej klasyfikujący ją jako wyrób niezapalny. Folia jest zgodna z normą EN-71/3 oraz z rozporządzeniem REACH.
Folie wytwarzane na bazie polichlorku winylu są popularnym tworzywem stosowanym od dziesięcioleci do produkcji wyrobów i galanterii codziennego użytku, a także do produkcji wodoodpornych i wytrzymałych artykułów przemysłowych.

SUPER CLEAR to wysokoprzezroczysta folia pcv miękka w roli, dostępna w wielu grubościach. Folia wykorzystywana jest do produkcji okien do namiotów i hal namiotowych, altan, dachów cabrio, osłon stanowiących zabezpieczenie, np. przed kurzem, wiatrem, deszczem. Wykonuje się z niej również opakowania, pokrowce, artykuły reklamowe i biurowe.

Folia SUPER CLEAR jest zgodna z normą EN-71/3 (Bezpieczeństwo zabawek – Część 3: Migracja określonych pierwiastków) oraz z rozporządzeniem REACH (w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów). Folia SUPER CLEAR sklasyfikowana została jako niezapalna (Instytut Techniki Budowlanej – Klasyfikacja ogniowa w zakresie stopnia palności wyrobów elastycznych).