Kontakt

Napisz do nas

Informacje kontaktowe

PANTA SP. Z O.O.
ul. Warecka 3a, 91-202 Łódź
NIP: 725-001-07-82
NUMER BDO: 000022066

Dział Sprzedaży
tel. +48 42 612 35 00
tel. +48 42 650 92 00

Sekretariat
tel. +48 42 612 35 01
fax +48 42 612 35 81
e-mail: info@panta.com.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8:00-16:30

Nr konta:
Bank Millennium S.A.
51 1160 2202 0000 0002 5960 1859

Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście
KRS nr: 0000116206

Kapitał zakładowy 800 000 PLN

DYREKCJA

Bogusław Stokfisz – Dyrektor Handlowy
e-mail: bstokfisz@panta.com.pl

Andrzej Łuczak – Zastępca Dyrektora Handlowego
tel. +48 42 612 35 71
kom. +48 606 951 342
e-mail: aluczak@panta.com.pl

Michał Ruszkowski – Dyrektor Działu Zakupów

KSIĘGOWOŚĆ

tel. +48 42 612 35 22

DZIAŁ POLIGRAFICZNO-PAPIERNICZY

Edyta Gaworowska – Kierownik Działu 
tel. +48 42 612 35 75
kom. +48 696 020 076
e-mail: egaworowska@panta.com.pl

Marta Kopka – Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 42 612 35 74
kom. +48 696 007 680
e-mail: mkopka@panta.com.pl

Joanna Wojtynek – Handlowiec
tel. +48 42 612 35 72
kom. +48 600 896 355
e-mail: jwojtynek@panta.com.pl

Adam Gieras – Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 42 612 35 76
kom. +48 604 167 023
e-mail: agieras@panta.com.pl

Mateusz Nowak – Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 42 612 35 77
kom. +48 696 009 520
e-mail: mnowak@panta.com.pl

DZIAŁ TWORZYW SZTUCZNYCH

Piotr Krajewski – Kierownik Działu 
tel.+48 42 612 35 51
kom. +48 696 020 081
e-mail: pkrajewski@panta.com.pl

Agata Jencz – Handlowiec
Tel. +48 42 612 35 53
e-mail: ajencz@panta.com.pl

Joanna Jóźwiak – Handlowiec
tel. +48 42 612 35 52
e-mail: juszka@panta.com.pl

Artur Krakowski – Specjalista do spraw marketingu
tel. +48 42 612 35 55
kom. +48 696 090 874
e-mail: akrakowski@panta.com.pl

DZIAŁ SKÓR

Marzena Rogalińska – Handlowiec
tel. +48 42 612 35 79
kom. +48 608 312 260
e-mail: mrogalinska@panta.com.pl

Marcin Szymański – Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 42 612 35 78
kom. +48 696 013 010
e-mail: mszymanski@panta.com.pl

Radosław Szwat – Specjalista do spraw marketingu
tel. +48 42 612 35 54
kom. +48 696 090 913
e-mail: rszwat@panta.com.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Kamila Radzyńska – Specjalista ds. Planowania i Importu
tel. +48 42 612 35 12
e-mail: kradzynska@panta.com.pl

Joanna Gurowska – Specjalista ds. Planowania i Importu
tel. +48 42 612 35 16
e-mail: jgurowska@panta.com.pl

Joanna Kasjaniuk-Hynas – Specjalista ds. Importu i Eksportu
tel. +48 42 612 35 11
e-mail: jkasjaniuk@panta.com.pl

Katarzyna Jarosz – Specjalista ds. Importu i Eksportu
tel. +48 42 612 35 13
e-mail: kjarosz@panta.com.pl

Katarzyna Walak – Specjalista ds. Importu i Eksportu
tel. +48 42 612 35 15
e-mail: kwalak@panta.com.pl

Magdalena Sobolewska – Specjalista ds. Importu i Eksportu
tel. +48 42 612 35 17
e-mail: magdalena.sobolewska@panta.com.pl

 

DZIAŁ EKSPORTU

Olga Dmowska – Specjalista ds. Eksportu
tel. +48 42 612 35 19
e-mail: odmowska@panta.com.pl