Kontakt

Napisz do nas

Informacje kontaktowe

PANTA SP. Z O.O.
ul. Warecka 3a, 91-202 Łódź
NIP: 725-001-07-82

Dział Sprzedaży
tel. +48 42 612 35 00
tel. +48 42 650 92 00

Sekretariat
tel. +48 42 612 35 01
fax +48 42 612 35 81
e-mail: info@panta.com.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8:00-16:30

Nr konta:
Bank Millennium S.A.
51 1160 2202 0000 0002 5960 1859

Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście
KRS nr: 0000116206

Kapitał zakładowy 800 000 PLN

DYREKCJA

Bogusław Stokfisz – Dyrektor Handlowy
e-mail: bstokfisz@panta.com.pl

Andrzej Łuczak – Zastępca Dyrektora Handlowego
tel. +48 42 612 35 71
kom. +48 606 951 342
e-mail: aluczak@panta.com.pl

Michał Ruszkowski – Dyrektor Działu Zakupów
tel. +48 42 612 35 05
e-mail: mruszkowski@panta.com.pl

DZIAŁ TWORZYW SZTUCZNYCH

Piotr Krajewski – Kierownik Działu 
tel.+48 42 612 35 51
kom. +48 696 020 081
e-mail: pkrajewski@panta.com.pl

Agata Jencz – Handlowiec
Tel. +48 42 612 35 53
e-mail: ajencz@panta.com.pl

Joanna Juszka – Handlowiec
tel. +48 42 612 35 52
e-mail: juszka@panta.com.pl

Artur Krakowski – Specjalista do spraw marketingu
tel. +48 42 612 35 55
kom. +48 696 090 874
e-mail: akrakowski@panta.com.pl

DZIAŁ POLIGRAFICZNO-PAPIERNICZY

Edyta Gaworowska – Kierownik Działu 
tel. +48 42 612 35 75
kom. +48 696 020 076
e-mail: egaworowska@panta.com.pl

Tomasz Anielak – Specjalista do spraw marketingu
tel. +48 42 612 35 77
kom. +48 604 167 023
e-mail: tanielak@panta.com.pl

Agnieszka Gusta – Handlowiec
tel. +48 42 612 35 76
kom. +48 604 953 185
e-mail: agusta@panta.com.pl

Marta Kopka – Specjalista do spraw marketingu
tel. +48 42 612 35 74
kom. +48 696 007 680
e-mail: mkopka@panta.com.pl

Paweł Kudaj – Specjalista do spraw marketingu
tel. +48 42 612 35 73
kom. +48 696 009 520
e-mail: pkudaj@panta.com.pl

Marzena Rogalińska – Specjalista do spraw marketingu
tel. +48 42 612 35 79
kom. +48 608 312 260
e-mail: mrogalinska@panta.com.pl

Joanna Wojtynek – Handlowiec
tel. +48 42 612 35 72
kom. +48 600 896 355
e-mail: jwojtynek@panta.com.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Kamila Radzyńska – Specjalista ds. Planowania i Importu
tel. +48 42 612 35 12
e-mail: kradzynska@panta.com.pl

Joanna Gurowska – Specjalista ds. Planowania i Importu
tel. +48 42 612 35 16
e-mail: jgurowska@panta.com.pl

Olga Dmowska – Specjalista ds. Importu i Eksportu
tel. +48 42 612 35 14
e-mail: odmowska@panta.com.pl

Joanna Kasjaniuk-Hynas – Specjalista ds. Importu i Eksportu
tel. +48 42 612 35 11
e-mail: jkasjaniuk@panta.com.pl

Katarzyna Kuśmierczyk – Specjalista ds. Importu i Eksportu
tel. +48 42 612 35 13
e-mail: kusmierczyk@panta.com.pl

Joanna Madaj – Specjalista ds. Importu i Eksportu
tel. +48 42 612 35 17
e-mail: jmadaj@panta.com.pl

Katarzyna Walak – Specjalista ds. Importu i Eksportu
tel. +48 42 612 35 15
e-mail: kwalak@panta.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ

tel. +48 42 612 35 22